DEKORASYON ÜRÜNLERİMİZ

Her evin kendine özgü bir havası vardır, bazen de o havaya bir farklı renk, sıcaklık, dokunuş katmak isteriz.

Veya değer verdiğimiz bir kişiye tam da böyle bir hisle özel bir hediye vermek geçer gönlümüzden.

Nuvo’da kendi tasarımlarımızı tamamen el yapımı olarak üretiyoruz. Özel ve farklı dekorasyon ürünlerimiz arasında pek çok farklı seçenek bulunmakta.

Bazı ürünler sürekli ürettiğimiz, çok sevdiğimiz ve çok da sevilen ürünlerimiz.

Bazılarıysa dönemsel ürünlerimiz. Onları da yılın belli dönemlerinde, yılbaşı sevgililer günü vs. vesileleriyle üretiyoruz.

BUHURDANLIK

İlk çıkan tek renkli uykucu tilkiden bu yana zaman içinde biraz değişim ve gelişim gösteren bu buhurdanlık modeli için porselen çamuru kullanıyoruz. Tek parça olan bu buhurdanlığın su ve aromatik yağ haznesi olarak kullanılacak olan tabak kısmına uykucular, sıraltı kalemle tek tek elle çiziliyor ve şeffaf sır ile sırlanıyor. 1200 derecede son pişirimi yapılan bu buhurdanlık oldukça sağlam bir halde hazır oluyor.

MUMLUK

Değişik renk ve dokulu stoneware çamurlardan açılan plakalardan parçalar kesilerek ve birleştirilerek yapılan bu mumluklar , el yapımı ifadesinin hakkını vermektedir. Uzun tekli mumlar için yapılmıştır, kıvrıklı bir kulp ve değişik renkli sırlarla tamamlanmıştır.

DUVAR SÜSÜ

Bazen denizlerden, bazen mevsimlerden, bazen de rüyalardan gelen ilhamla hazırlıyoruz duvar süslerimizi. Her bir parçası elle şekillendiriliyor, renkler ve dokularla tamamlanıyor.

Menu
Satın Al